Battlefield: Bad Company speelt zich af in de nabije toekomst en spitst zich met name toe op de actievolle multiplayer-modus. De serie die bekend staat om haar online-gedeelte bevat in Bad Company echter ook een singleplayer die de speler onder andere naar Oost Europa brengt. Hier woedt een oorlog en jij bent lid van een squad van vier spelers die besluit voor eigen gewin te gaan. Er is in Oost Europa namelijk veel goud te verdienen. Het goud wordt echter nauwlettend beschermd door de vijand. Het verhaal van Battlefield: Bad Company doet zich uit de doeken met filmpjes die donkere humor bevatten waardoor er een luchtige sfeer ontstaat.
Er zit dus een verhaalmodus in Battlefield: Bad Company, maar de game draait ook dit keer vooral om de multiplayer. Deze bevat een aantal speelvelden die verschillen van grootte. Zo heb je de grotere maps die het meer op de voertuigen gooien en de kleinere maps zijn meer bedoeld voor 'close combat'. E้n van de belangrijkste elementen is de mogelijkheid om gebouwen en andere objecten in de omgeving kapot te schieten. Dit kan tactische voordelen opleveren.
De game kan met 24 man online gespeeld worden en hier gaat het vooral om de Goldrush-modus. Hierbij zijn er twee partijen die bestaan uit de aanvallers en de verdedigers. De aanvallers moeten ervoor zorgen dat al het goud veroverd wordt en de verdedigers moeten dit voorkomen. Je prestaties worden beloond met ervaringspunten, waarmee je onder andere nieuwe wapens en uitrusting kunt kopen.
Ik zou zelf wat korter voor de release nog een keer kijken, aangezien het nog meer dan een maand weg is.
Ik verwacht niet dat dit spel uitverkocht is bij de release eerlijk gezegd, en dat geldt ook voor de Gold Edition.
Bedankt voor de reacties. 75 euro is wel veel, dan ga ik denk ik liever voor een normale versie.
Jammer dat de sleutelhanger er buiten Amerika niet bij zit.
Wat voegt een gold edition allemaal toe?
Kan Gamehubs trouwens niet gewoon als winkel worden toegevoegd, hoeft Talicus het niet per spel te melden. ;)
Een making of dvd, en 5 wapens die ook wel in de normale versie zitten maar dan moeten ze eerst unlocked worden.
Het is dus echt meer voor de heb (en om EA 10 bucks meer te geven) dan dat je iets bijzonders krijgt.
Over het toevoegen van Gamehubs, het lijkt me vooralsnog onverstandig omdat de levertijd van Gamehubs wel erg lang is. Als die tussen de normale prijzen staat aangegeven, zullen mensen misschien denken dat het een speciale actie is en hem bestellen, en dan vervolgens gaan klagen dat ze hem niet snel binnenkrijgen.
Ik zal bij de grote titels wel wat prijzen blijven melden, maar het is meer voor de mensen die heel zeker weten wat ze doen ^_^
Tijdelijke Pre-Order Actie bij de Bart Smit! Als je de normale editie besteld voor 64,95 dan krijg je de special edition! Pre-Oderen kan volgens mij via www.bartsmit.com en gewoon in de winkel.
SAbin5995, bedoel je met special edition de gold edition? Of zijn er nog meer edities van Bad Company buiten de Gold Editie en normale editie om? :) Even een vraagje voor de zekerheid.