Veel mensen hebben een leeg gevoel zo tussen Kerst en Oud en Nieuw. Alle kerstliedjes zijn weer van de radio verdwenen en het vuurwerk mag allemaal nog niet afgestoken worden. Heb jij ook zo’n leeg gevoel? Dan komen wij het voor je opvullen met een feestgevoel wat we met jou willen delen! Budgetgaming is namelijk vandaag officieel 5 jaartjes oud geworden! De website kon al de gehele nacht heel slecht slapen van de spanning, hij is dan ook de hele nacht opgebleven. Maar het is dan eindelijk zo ver en daar zijn we stiekem best een beetje trots op.
Budgetgaming 5 jaar
Januari 2010 zal in het teken staan van Budgetgaming 5 jaar! Hopelijk bereiken we dan ook de 6000 leden zodat we er een extra groot feest van kunnen maken! In de eerste weken zal er een artikel komen rondom de reeds afgelegde weg en met de nadruk op 2004.
Verder zal er een special komen rondom het Budgetgaming nu en uiteraard komen we nog terug met de afsluiter en uitsmijter rondom Budgetgaming 2010, we gaan een tipje van de sluier oplichten van wat je allemaal kunt gaan verwachten. Met de nieuwe lay-out en het uitgestelde Budgetveiling nog in het verschiet is er genoeg te vertellen. En als eenmaal alles staat wat we in 2010 voor iedereen in petto hebben, dan denk ik dat we bij het zesjarig bestaan allemaal heel tevreden zullen gaan zijn. Het is uiteraard heel gewaagd om dit soort uitspraken nú al te doen, er zijn ook nog heel wat hobbels te overwinnen, maar daar wordt je alleen maar sterker van. Ik geloof er in ieder geval alvast in!
Het zijn allemaal goede voornemens, alles onder voorbehoud dus dan ook! Maar laten we er voor gaan om ze in 2010 waar te gaan maken. Voor nu, laat de kurken maar knallen! En bedankt alle Budgetgaming bezoekers voor jullie trouwe wederkomst elke dag/week/ maand weer, we waarderen het enorm!
Woohoo, al 5 jaar! Gefeliciteerd aan de mede-crewleden en alle bezoekers natuurlijk enorm bedankt! Bugetgaming blijft nog steeds enorm hard stijgen en dat moeten we vol blijven houden, zodat we ook de komende jaren goedkope games kunnen blijven scoren. Toppie!
Congratz! Het is uitgegroeid tot één van mijn favoriete sites en ik bezoek BG meerdere keren per dag. Ga vooral zo door en blijf je richten op de prijzen/koopjes!
"Veel mensen hebben een leeg gevoel zo tussen Kerst en Oud en Nieuw."
Ik niet :D 25-26 is kerst, 31-1 is oud + nieuw maar 30 is mijn verjaardag :P Niet zo'n leeg gevoel dus :7
Ik weet wel wat één van mijn meest bezochte sites van het afgelopen jaar is.
Sowieso kan ik hier niet meer wegblijven sinds ik het eenmaal ken. Deze site is leuk, maar ook praktisch.
Dankzij budgetgaming.nl heb ik flink wat games voor lage prijzen op de kop kunnen tikken!