Volg ons op Facebook Abonneer op onze RSS Download de Android App Download de iPhone App

GOD OF WAR II

[Begin] |1(1) [Eind]
Bonecrusher
Door Bonecrusher (3199 reacties) op 14-03-2006 20:05
( PM )
DIT is pas goed nieuws:

Hinted at in the first God of War manual, this sequel by Sony Computer Entertainment Santa Monica and director David Jaffe continues the dark and brutal legeacy established by the awe-inspiring original.

GOW2

en zie ook:

gamer.nl

Last edited on: 14-03-2006 20:09
“A shot in the head is worth two in the chest”
Solid
Door Solid (778 reacties) op 14-03-2006 20:14
( PM )
Het is zeker goed nieuws, God of War vind ik één van de beste games op de PS2.
Kan niet wachten tot het volgende deel.
Terug van weggeweest.
Lennert
Door Lennert (115 reacties) op 14-03-2006 20:41
( PM )
Zeker goed nieuws. Ik vond God Of War 1 al tegen de top aan zitten, ik ben zeer benieuwd wat het gaat worden.
NDS
Door NDS (1010 reacties) op 14-03-2006 21:36
( PM )
Must have...
.
theincrediblemachineD
Door theincrediblemachineD (6793 reacties) op 14-03-2006 21:36
( PM )
Wordt zeker weer leuk!
Commander Keen = awesome.
Rico
Door Rico (1053 reacties) op 15-03-2006 19:28
( PM )
Ik hoop alleen dat deel 2 langer is dan deel 1 (ik vondt de replay-value niet goed genoeg)
Also Known As: Ak187
Dreamslayer
Door Dreamslayer (701 reacties) op 15-03-2006 19:53
( PM )
vraag me af hoe ze God of War nog willen verbeteren, hij haalde technisch alles uit de PS2....maar zolang ze er een nieuw, langer en boeiend verhaal van weten te maken met zelfde gameplay ben ik tevreden
Kijk uit malloot, een kokosnoot!
Solid
Door Solid (778 reacties) op 15-03-2006 20:11
( PM )
Wat extra gameplay kan altijd..
Terug van weggeweest.
Kaibaten
Door Kaibaten (28 reacties) op 18-03-2006 22:39
( PM )
Ik heb GoW nog nie gespeeld (shame on me). Nu die platinum is kan ik hem eigenlijk nie laten liggen maar dat komt nog wel...
Rico
Door Rico (1053 reacties) op 23-03-2006 20:27
( PM )
Trailer

Kwaliteit is niet zo, maar het is GoW
Also Known As: Ak187
Dreamslayer
Door Dreamslayer (701 reacties) op 23-03-2006 21:18
( PM )
Die trailer zag er egt vet uit, vooral dat nieuwe gameplay-element zie k wel zitten (slingeren aan de Blades of Chaos) hopelijk hebben ze een lekker boeiend verhaal erbij verzonnen, want ik vond dat het in deel 1 wel wat sterker kon
Kijk uit malloot, een kokosnoot!
Rico
Door Rico (1053 reacties) op 28-03-2006 14:45
( PM )
Check dit


Also Known As: Ak187
Mayfly
Door Mayfly (879 reacties) op 28-03-2006 17:14
( PM )
Quote:
Check dit


Gepost door: Ak187 op 28-03-2006 14:45


mooi pakje
-
[Begin] |1(1) [Eind]