Winkelinformatie & ervaringen - GamerzParadize
Algemene informatie
Adres:
Looierstraat 50
6811 AZ Arnhem
6811 AZ Arnhem
Land:
Nederland
Website:
E-mailadres:
Telefoon:
026-4435753
KVK:
09182588
Betalen met:
iDEAL, Mister Cash , DIRECTebanking , AfterPay, Rembours
Opmerkingen:
Verzendkosten
Game:
€ 1.95
Hardware (pakketpost):
€ 4.95
Laatste 5 ervaringen met GamerzParadize
Jammer genoeg kreeg GamerzParadize niet de allereerste levering Onza's in Nederland, jammer. Maar daar kun je de winkel niet of afrekenen aangezien dat dan buiten hun macht ligt.
Qua communicatie ook niets aan te merken. Er zat een verhuizing aan te komen, toen duidelijk werd dat de controller niet voor de overhuizing zou worden verzonden, moest ik een adreswijziging doorvoeren, makkelijk zat. Echter werd mijn adres niet veranderd bij mijn geplaatste order. Even het contactformulier ingevuld met een opmerking daarover, aardig snel een reactie waarin werd bevestigd dat het aangepast zou worden. Ook mooi.
Afijn, mijn pakketje had 6 mei een verzendbevestiging en werd 7 mei geleverd. Goed ingepakt, onbeschadigd en al en op het juiste adres.
Aangezien ik niet echt iets te klagen heb zet ik gewoon een perfecte score neer. Toch best leuk bij zo'n eerste shopsurvey.
Algemeen:100% | Verzending:100% | Communicatie:100% |
Niks over te klagen, prima shop met goede lage prijzen.
Algemeen:100% | Verzending:100% | Communicatie:100% |
Algemeen:50% | Verzending:100% | Communicatie:50% |
Ging perfect! Voor herhaling vatbaar ;)
Algemeen:100% | Verzending:100% | Communicatie:100% |
Hierna heb ik dus het product besteld. Er stond een levertijd op van 1-4 dagen. Woensdag vroeg ik me af waar hij bleef, gezien de PSVita inmiddels ook uit was en ik de accessoire er ook het liefst zo snel mogelijk bij zou hebben. Ik heb donderdagochtend weer een bericht gestuurd met deze vraag. Ook hierop kreeg ik weer snel reactie. Het product zou deze dag binnenkomen. Ik zou later de dag te horen krijgen of hij binnen was gekomen. Zoals beloofd later weer bericht van de winkel met daarin het nieuws dat het product een maand was uitgesteld. Ik kreeg daarop meteen de aanbieding de (duurdere) Big Ben screenprotector toegestuurd te krijgen. Ik ging daar uiteraard akkoord mee en ik had hem nog de volgende dag voor 12:00 uur in huis (Vrijdag)
Echt een top winkel met lage prijzen en super service! Ik schrijf dit dan ook niet voor niks, maar om mogelijke kopers ervan te overtuigen dat het echt een topbedrijf is.
Algemeen:100% | Verzending:100% | Communicatie:100% |