Winkelinformatie & ervaringen - Bazaar-bazaar.eu
Algemene informatie
Adres:
Land:
Buitenland
Website:
E-mailadres:
Telefoon:
0032 470603449
KVK:
Betalen met:
iDeal, Credit Card
Opmerkingen:
Verzendkosten
Game:
€ 3.00
Hardware (pakketpost):
€ 3
Laatste 3 ervaringen met Bazaar-bazaar.eu
Aantal dagen tot bezorging: 8 (maandagmiddag besteld, pas woensdag verzonden via DHL/Deutsche Post en de volgende dinsdag bij PostNL opgehaald)
Mijn ervaring: Na een mooie prijsreactie op BG overgegaan tot bestellen om Bazaar-Bazaar uit te proberen. Bazaar-Bazaar heeft inmiddels meer importgames op voorraad dan in hun begintijd van de EU-afdeling. Game was verpakt in een normale bubbelenvelop en dat bleek voldoende voor ontvangst in perfecte staat. Er zat een nogal random ansichtkaart van de game Front Mission 1st en een notitie voor m’n eerste bestelling bij. Iets meer dan een week onderweg vanaf het moment van bestellen is acceptabel voor mij. Dezelfde of volgende dag verzenden, waarmee ze op de site prijken, hebben ze niet waargemaakt. Prijzen vind ik best ok voor als je af en toe een importgame wil hebben. Wellicht hier in de toekomst vaker bestellen nadat de verhoogde tarieven ingegaan zijn voor pakjes buiten de EU, omdat Bazaar-Bazaar vanaf België (via Duitsland) verzendt.
| Algemeen:100% | Verzending:90% | Communicatie:100% |
Aantal dagen tot bezorging: 12 werkdagen
Mijn ervaring: Goed, zoals altijd. Wil deze site ook effe een duwtje in de rug geven. De schuld van de late bezorging lag bij DHL en Bazaar heeft het netjes opgelost, via een goed bereikbare klantenservice (chat).
| Algemeen:100% | Verzending:100% | Communicatie:100% |
Aantal dagen tot bezorging: 17
Mijn ervaring: Goede prijzen, zeker voor importgames. Spel is netjes verpakt en onbeschadigd aangekomen. Verzending duurde wel langer dan verwacht. Ik had er één week voor gerekend, maar dat werden er dus ruim twee.
| Algemeen:100% | Verzending:60% | Communicatie:100% |
